Kim jesteśmy ?

Poznaj naszą firmę

Firma IWMAR ma swoją siedzibę w mieście Kraków i powstała w 2004 r. Założyciel i jednocześnie właściciel firmy doświadczenie w zakresie prowadzenia firmy zdobył już we wcześniejszych latach, będąc pracownikiem renomowanych firm budowlanych.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane w zakresie budownictwa kubaturowego, w tym:

-komercyjnego,
-przemysłowego,
-mieszkaniowego.

Firma specjalizuje się w kompleksowym wykonywaniu robót ogólnobudowlanych i wykończeniowych z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii między innymi:

-roboty ziemne oraz drogowe,
-roboty żelbetowe,
-roboty murarskie,
-roboty blacharsko dekarskie,
-posadzki betonowe i żywiczne,
-zabudowy w systemie „suchych tynków” – ściany, sufity, obudowy itp.,
-dostawa i montaż sufitów podwieszanych mineralnych i metalowych,
-układanie glazury, terakty itp. na ścianach i podłogach,
-tynki gipsowo-maszynowe i cementowo – wapienne,
-prace stolarskie – dostawa i montaż drzwi, okien PCV, drewnianych i aluminiowych,
-prace malarskie wszelkiego typu,
-wykończenia powierzchni ścian betonem architektonicznym, tynkami natryskowymi itp.,
-wykonywanie systemowych elewacji zewnętrznych,
-układanie wykładzin i podłóg obiektowych,
-instalacje wewnętrzne /elektryczne, wentylacje, klimatyzacje, wod-kan, CO, p.poż./,

Jakość, niezawodność, terminowość i punktualność to fundament działania firmy. Swój profesjonalizm opieramy przede wszystkim na wysoko wykwalifikowanej kadrze specjalistów, która fachową wiedzę techniczną nabywała w kraju i za granicą. Wielu pracowników z kadry kierowniczej zdobywało doświadczenie w znanych firmach budowlanych min. w firmie Construction, Skanska S.A., Exbud S.A.. Zdobytą wiedzę z powodzeniem wykorzystują w naszej firmie, co pozwala na ciągłe doskonalenie i poszerzanie działalności naszej firmy. Firma zatrudnia wielu wykwalifikowanych fachowców, którzy gwarantują wysoką jakość świadczonych usług przez naszą firmę. Doświadczenie naszych pracowników poparte jest wszelkimi stosownymi dokumentami. Wielu z nich posiada dodatkowo dyplomy świadczące o ich przygotowaniu zawodowym jak i chęci poszerzania swojej wiedzy na temat budownictwa.

Możemy pochwalić się również wieloma projektami zrealizowanymi jako generalny wykonawca.
Podchodząc profesjonalnie do każdej złożonej oferty, mając na uwadze dobro każdego klienta i uwzględniając specyfikę jego projektu pozwalamy na dokonywanie zmian podczas realizacji i włączamy je do projektu tak, aby nie wpływały na zmianę harmonogramu inwestycji.

Cykliczne szkolenia przeprowadzane przez renomowanych producentów materiałów budowlanych oraz nabyte doświadczenie, pozwalają nam rozwiązywać wszelkie problemy techniczne i zapewniają uzyskanie końcowego efektu na najwyższym światowym poziomie.

Firma nawiązała współpracę z innymi doświadczonymi firmami zlokalizowanymi na terenie niemalże całej Polski, które świadczą usługi z nami na zasadzie podwykonawcy.
Posiadając wszechstronną, stojącą na wysokim poziomie wiedzę i umiejętności pozwalają nam zrealizować każde stawiane przed nami zadanie. Dowodem tego może być efektywna współpraca Firmy IWMAR z wieloma firmami oraz inwestorami między innymi:

-Mitex S.A.,
-Mostostal Kraków,
-Polimex – Mostostal Siedlce S.A.,
-Kajima Europe,
-Strabag Polska,
-Elektromontaż Kraków,
-TESCO Polska,
-Skanska S.A.,
-Condite Sp. z o.o.,
-Bryksy Sp. z o.o.,
-Goldbeck Sp. z o.o.,
-GeTeCelia Sp. z o.o.,
-Krynica-Żegiestów S.A.,
-Ronson Development,
-Skalski Sp. z o.o.,
-Pandion Sp. z o.o.,
-Alwernia S.A.,
-LCC Corp.,
-ANTCZAK,
-Mostostal Power Development,
-PORR S.A.